Aranžování všech domácích stěn s tématem retro stylu

Posted on 11/07/2018 5:07pm

Pořád hodně se započínáme navracet do 50. let s oblékáním. Retro vkus začíná byt uváděn stále více. Doteď jsme měli příležitost ho vidět hlavně na módních doplňcích. Teď smíme učinit převrat ve svém domě, a pokud se nám trošku zalíbil, můžeme ho aplikovat jako tapetový vzorek do naších pokojů. /


fototapety do ložnice
Author: Grégory Tonon
Source: http://www.flickr.com
fototapety do ložnice
Author: www.TwojaBateria.pl
Source: www.TwojaBateria.pl
Vlnění, pruhy a tečky jsou základem pro retro styl. Dívky na sebe strojily žluté či zelené barvy s hromadou vzorku. Teď se hodně oděvů provádí tímto stylem. Není od věci si více o tomto tématu něco projít a naaranžovat si nějaký pokoj v obydlí tímto stylem. Mezitímco často aplikujeme fototapety do ložnice monochromatické, smíme se více otevřít a otestovat něco více výstředního. Jakási ta květinka eventuálně puntík ještě nikomu neublížil. Koupením fototapety do ložnice v žlutém zabarvení s bílými tečky by se určitě zalíbilo více lidem. K tomu sladit interiér a také lustr v retro stylu a už máme zcela novou ložnici. Abychom nedrželi pouze jeden pokoj v tomto stylu, můžeme třeba navrhnout i koupelnu - viz tento odkaz Do ní by spíše ladily fototapety v barvě zelené či bílé s kytkami či proužky. Rovněž smíme nalepit fototapety do koupelny v jednom odstínu a k tomu komponovat všelijaké retro doplňky. Jedno jakou barvu na fototapety do koupelny si zvolíte, určitě bude skvělá - prozkoumat zde.


Retro charakter je jeden z nejvíce oblíbených stylu ve společností. Je to nejenom pěkná móda ale i velice apartní. Právě s pomocí její ladnosti a velice jemné a přitom pozorovatelné nádheře vaše pokoje budou vyhlížet ojedinělé a překrásně.