Chceš mít výjimečný byt? S fototapetou není nic jednoduššího!

Posted on 29/08/2018 11:55am

Každý, kdo si plánuje koupit byt, chce, aby jeho vytoužené bydlení bylo opravdu výjimečné a krásné. Naštěstí dnes máme na výběr stovky různých dekoračních předmětů, látek a bytových doplňků.
V prodejnách s nábytkem a ozdobami čekají na nás velmi zajímavé kousky: nevšední pohovky, závěsy z hezkých látek, svíčky, květináče, plakáty, zrcadla v ručně zdobených rámech, moderní lampy či jemné závěsy.


filtr wody
Author: SuSanA Secretariat
Source: http://www.flickr.com


Hit posledních let - vliesové a papírové fototapety


fototapety
Author: Wolfgang Wildner
Source: http://www.flickr.com


Velké oblíbě se v Česku fototapety moje webové stránky čili velkoformátové snímky natištěné na standardní tapetě. K výrobě fototapet se nejlépe hodí papírové, nebo vliesové tapety. O papírových tapetách není potřeba nic říkat, málokdo ale ví, co jsou ty vliesové a čím se liší od tradičních tapet. Vliesové tapety se vyrábí z buničitých a syntetických vláken, díky čemuž jsou průžné. Jejich dalším kladem je to, že můžeme je lepit za sucha. Fototapeta natištěná na vliesovým "základě" je trvalá, omyvatelná a odolná proti opotřebení. Kromě toho díky fototapetě náš byt získá originální vzhled. Na výběr máme doslova tisíce různých vzorů. Chceš proměnit stěnu v vodopad? Není problém! Přeješ si každý den pít ranní kávu s výhledem na noční panoramu New Yorku? Nemusíš se stěhovat! Stačí si nalepit fototapetu.


Plakát s vlastní fotkou? Proč ne?


matrac
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com


Fototapeta není jediná možnost použití povedené fotky jako dekoraci do bytu.
Dnes bez žádného problému najdeme firmu, která se zabývá tiskem plakátů z fotek zákazníka. Díky této službě se naše fotka z dovolené může stát výjimečnou ozdobou obývacího pokoje či ložnice. Plakáty na zeď jsou rovněž skvělým nápadem na narozeninový dárek pro milovanou osobu.

Tags: obraz, IT, dekoračních, tomu