Odjakživa jsme měli rádi nalepovat samolepky všude možně po domě

Posted on 22/06/2018 1:41am

Když jsme byli dětmi, kupovali jsme nálepky, a když je nebylo kde přilepit, tak jsme je lepili na skříně nebo různorodý nábytek. Po této práci, naše skříně, možná též stěny, obdržely dost zabrat a chtělo by je opravit.
Dva návrhy jak toto opravit. /


Dětské pokoje jsou přeplněné hraček a všemožných dětských věcí. Pokud se nám již podařilo samolepky odstranit ze zdi, eventuálně umýt pokreslené stěny, potom je jsme povinní nějak zkrášlit. Na zdi se perfektně hodí dětské fototapety - . Jsou to tapety přeplněné dětskými pohádkami. Spousta královen, panenek, vozidel a ostatních postaviček. Tapety jsou převážně nahraditelné, takže by až tak nepřekážela nějaká jiná nálepka, určitě by tam i ladila. Dětské fototapety se perfektně hodí do každého dětského pokoje, popřípadě na příklad jenom na jednu zeď. Nemusí být vytapetovaný celý prostor. /
dětské fototapety
Author: Mathew Bedworth
Source: http://www.flickr.com


Dětské obrázky a nálepky se též můžou objevovat na dveřích v domácnosti. Je úplně jednoduchý recept jak se od toho oprostit. Samolepící tapety na dveře hezkým způsobem přikryjí nedostatky, jaké si tam nepřejeme mít. Hezký obrázek na tapetě smí zpříjemnit náš pokoj - prozkoumat samolepící tapety na dveře. Dokonce na samolepící tapety na dveře si můžeme pořídit jednotný vzorek našich původních dveří a nikdo nepozná odlišnost. Tyto tapety smíme využít na jakékoli dveře v domácnosti. Ba i i do kuchyně na linku. Takovýmto stylem můžeme zvýraznit naší už zastaralou a starší kuchyní.


Jenom musíme fototapetu zakoupit a nalepit na dveře, jak jednoduché. /


Krása spočívá v schopnostech naších srdcí a v tom, jak jsme kreativní. Využijme proto, vše co máme uvnitř sebe.

Tags: fototapety, pokoj, fototapet